H | K | Sze | Cs | P | Szo | V |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
Az iskolai közösségi szolgálat letölthető dokumentumai:
Jelentkezési lap (a tanuló és a szülő írja alá - nagykorú tanuló esetén is) - 1 példányban kitöltendő, s az osztályfőnöködnek kell leadni
Együttműködési megállapodás (a fogadó szervezet képviselője és az iskola írja alá ) - 2 példányban kitöltendő, amelyből az egyik a fogadó szervezetnél, a másik pedig az iskolánál marad
Kedves Diákok!
Ha 2016-ban vagy utána érettségizel, akkor 50 óra közösségi szolgálatot kell teljesítened az érettségi vizsgáig. Ezt ajánljuk még az érettségi éve előtti 3-4 évfolyamon egyenletesen elosztva teljesíteni. Lehetőséged van év közben vagy a nyári szünetben is önkéntes munkát végezni megfelelő intézményekben.
Egy-egy alkalommal 2-3 órányi feladat vár rád, és egy héten legfeljebb 2-3 napon vállalhatsz önkéntes munkát.
Amennyiben sikerült találnod számodra testhezálló munkát, akkor jelentkezési lapot kell kitöltened és szükséged van szüleid egyetértő nyilatkozatára, majd a feladat teljesítéséről igazolást el kell hoznod osztályfőnöködnek.
Természetesen magad is kereshetsz alkalmas szolgálati helyet, de amennyiben erre nincs lehetőséged, akkor iskolánk tud ebben segíteni.
A kitöltött dokumentumokkal meg kell keresned Angyalné Volant Vivien tanárnőt vagy az osztályfőnöködet, aki téged regisztrálni tud a szervezethez.
A törvényi hátteret itt találod: KATT IDE
Örömteli közösségért végzett munkát kívánunk Nektek!
2020. szeptember
Madár Enikő, 12.C osztályos tanulónk 2020 áprilisában írt beszámolója az iskolai közösségi szolgálatról saját és iskolatársai tapasztalatai alapján elolvasható IDE KATTINTVA.
Szervezet neve | Címe | Kapcsolattartó | Telefonszám | Szerződés kelte | Hány főt fogadnak? |
Baktay Ervin Gimnázium | 2330 Dunaharaszti, Baktay tér 1. | Kun Zsuzsanna | +36-24-370324 | 2022. augusztus 01. | |
Brassó Utcai Általános Iskola | 1182 Budapest, Brassó u. 1. | Vargáné Gábos Katalin | 6304038565 | 2018.június 12. | |
Budapest XVIII. Kerületi Egyesített Óvoda | 1181 Budapest, Kondor Béla sétány 2. | Cserepesné Csóti Csilla | +36-20-5092225 | 2022. január 3. | |
Budapest XVIII. Kerületi Kondor Béla Általános Iskola | 1181 Budapest, Kondor Béla stny. 7. | Kasznár Zsuzsa | 2910807 | 2017.május 2. | |
Budapest XVIII. Kerületi Táncsics Német Nemzetiségi Ált. Isk. | 1188 Busapest, Táncsics Mihály utca 53. | Szitásné Kósa Zsuzsanna | +36-1-2953236 | 2021. május 26. | |
Budapest XVIII. Kerületi Vörösmarty Mihály Ének-zenei Nyelvi Ált. Iskola | 1181 Budapest, Vörösmarty Mihály utca 64. | Zsákainé Papp Anita | +36-30-2434490 | 2019. március 1. | |
Budapest XX. Kerületi Ady Endre Általános Iskola | 1204 Ady Endre utca 98. | Vágó Mariann | +36-1-4215060; +36-3 | 2019. október 14. | |
Budapest XX. Kerületi Gyulai István Általános Iskola | 1202 Mártírok útja 205. | Nyirfáné F. Annamária | +36-1-2854248 | 2019. november 29. | |
Budapest XX. Kerületi Hajós Alfréd Általános Iskola | 1203 Budapest, Lajtha L. u. 5-7. | Zsidóné Szalai Zsuzsanna | 284-4866 | 2017.március 1. | |
Budapest XX. Kerületi Lázár Vilmos Általános Iskola | 1202 Budapest, Lázár utca 20. | Bozsó Veronika | +36-70-3289831 | 2017. szeptember 1. | |
Budapest XXI. Kerület Csepel Önkormányzat Gyermeksziget Tagóvodája | 1214 Kossuth Lajos utca 140. | Juhász Attiláné | 0036-20-4245587 | 2019. szeptember 1. | |
Budapest XXI. Kerületi Eötvös József Általános Iskola | 1213 Budapest, Szent István út 232. | Lovász Ildikó | +36-308320762 | 2023. június 7. | |
Budapest XXI. Kerületi Kölcsey Ferenc Általános Iskola | 1214 Budapest, Iskola tér 45. | Málek István | +36-20-2651202; +36- | 2023. június 16. | |
Budapest XXIII.Kerületi Török Flóris Általános Iskola | 1237 Budapest, Dinnyehegyi köz 2. | Kocsis Gyula István | 2830397 | 2017.június 23. | |
Bugyi Nagyközségi Óvoda | 2347 Bugyi, Sport u. 1. | Bodnár Sándorné | +36-70-3866253 | 2019. június 13. | |
Cédrus Alapítvány | 2310 Szigetszentmiklós, Sas u. 40. | Szóráth Orsolya | +36-30-7244177 | 2022. 06.10. | |
Csepeli Csodakút Egyesített Óvoda II. | 1211 II. Rákóczi Ferenc út 110. | Szücsné Gál Etelka | 0036-1-4270708 | 2019. június 14. | |
Dunaharaszti Hunyadi János Német Nemzetiségi Általános Iskola | 2330 Dunaharaszti, Földvári u. 15. | Vighné Bacsó Mónika | +36-24-531020 | 2021. október 19. | |
Dunaharaszti Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola | 2330 Dunaharaszti, Eötvös utca 52. | Weimber Róbertné | +36-24-261374 | 2019. június 15. | |
Dunavarsányi Árpád Fejedelem Általános Iskola | 2336 Dunavarsány, Árpád u. 12. | Mekler Andrea | 0624-511150 | 2015.szeptember 3. | |
Ferencvárosi Napfény Óvoda | 1098 Budapest, Napfény u. 4. | Bakonyi Ágnes | +36-30-3204641 | 2023. június 5. | |
Gloriett Sportiskolai Általános Iskola | 1186 Tövishát u. 8. | Timotityné Sibalin Hajnalka | +36-30-3641572 | 2019. december 13. | |
Grassalkovich Antal Általános Iskola | 1239 Budapest, Hősök tere 18-20. | Balló Andrea | +36706072269 | 2021. május 19. | |
Gyáli Ady Endre Általános Iskola | 2360 Gyál, Ady Endre utca 20. | Jászné Erdei Gabriella | +36-29-340140 | 2019. június 4. | |
Gyermekház Montessori Óvoda | 1213 Budapest, Szúnyog utca 6. | Lángné Németh Ildikó | +36-20-9212344 | 2021. június 9. | |
III. sz. Összevont Óvoda | 1237 Budapest, Pistahegyi köz 1. | Ternesz Ferencné | +36-1-2830312 | 2021. április 8. | |
József Attila Nyelvoktató Nemzetiségi Ált. Iskola | 1201 Budapest, Attila u. 25-27. | Pongráczné Krizmanits Mária | 06307012641 | 2018.június 14. | |
Józsefvárosi Óvodák Mesepalota Tagóvodája | 1085 Budapest, Somogyi Béla utca 9-15. | Pajkos Fruzsina | +36-1-3173167 | 2023. július 5. | |
Karácsony Sándor Általános Iskola | 1211 Budapest, II. Rákóczi Ferenc út 106-108. | Krizsánné Szegi Éva | +36-30-5595135 | 2021. november 9. | |
Katona József Általános Iskola | 1215 Budapest, Katona József utca 60. | Kovács Andrea | +36-30-8319531 | 2019. május 16. | |
Kispesti Bolyai János Általános Iskola | 1195 Budapest, Árpád utca 14. | Jatzkó Tamás | +36-30-3573043 | 2023. február 6. | |
Kispesti Erkel Ferenc Általános Iskola | 1192 Budapest, Hungária u. 11. | Szekeres Judit | +36-20-5774696 | 2020. szeptember 1. | |
Kispesti Gyöngykagyló Óvoda | 1195 Budapest, Zrínyi u. 6. | Bánáti Tiborné | 282-9961 | 2016.szeptember 21. | 2 |
Kispesti Mézeskalács Óvoda | 1194 Budapest, Beszterce utca 4-8. | Vilonya Ágnes | 0036-1-2804066 | 2019. augusztus 27. | |
Kispesti Százszorszép Óvoda | 1193 Budapest, Táncsics M. u. 9. | Szőke Éva | 0036-1-2829364 | 2022. június 20. | |
Kőrösi Csoma Sándor Két. Ált. Isk. | 1091 Budapest, Ifjúmunkás u. 13. | Dudás Gáborné | +36-30-1557480 | 2022. június 15. | |
Kossuth Lajos Gimnázium | 1204 Ady Endre utca 142. | Némethyné Mihályi Mária | 0612830855 | ||
Meseország Családi Bölcsőde | 2330 Dunaharaszti, Nádor u. 48. | Szécsi Erika | 06306382580 | 2017.október 4. | |
Mocorgó Óvoda | 1181 Budapest, Szélmalom u. 29-31. | Takácsné Boda Erzsébet | +36-1-2975223 | 2021. október 21. | |
Montessori Mária Kétnyelvű Óvoda és Bölcsőde | 1214 Budapest, Akácfa u. 20. | Szabó Éva | 06203520575 | 2018.június 14. | |
Pesterzsébeti Gézengúz Óvoda Gyöngyszem tagóvoda | 1201 Budapest, Vörösmarty u. 91. | Vargáné Pénzes Alexandra | +36-20-232-0026 | 2023. július 20. | |
Pesterzsébeti Kerekerdő Óvoda | 1202 Budapest, Nagysándor József u. 189. | Halekné Hadarits Krisztina | +36-30-6242694 | 2023. május 30. | |
Pesterzsébeti Kerekerdő Óvoda - Bóbita Tagóvoda | 1204 Kalmár Ilona sétány 1. | Halekné Hadarits Krisztina | 003612841663 | 2019. június 14. | |
Pestszentimrei Zöld Liget Óvoda | 1188 Ady Endre utca 127. | Török Krisztina | 003612953698 | 2020. június 15. | |
Pestszentlőrinci Eszterlánc Óvoda | 1181 Kondor Béla sétány 3. | Egyed Gabriella | 336-1-2975586 | 2019. december 5 | |
Pestszentlőrinci Napraforgó Óvoda | 1186 Budapest, Tövishát u. 6. | Mezeiné Bakóczay Hedvig | 2944138 | 2018.április 27. | |
Pestszentlőrinci Német Nemzetiségi Általános Iskola | 1184 Budapest, Üllői út 380-382. | Földvári József | +36-1-2910519 | 2023. szeptember 29. | |
Szigethalom Négyszínvirág Óvoda | 2315 Szigethalom, Rákóczi ferenc utca 145. | Balázsné Millei Anikó | +36-70-9342771 | 2019. szeptember 9. | |
Szigetszentmiklósi Csicsergő Óvoda | 2310 Szigetszentmiklós, Posta köz 2. | Homonna Béláné | 0624-366255 | 2016.november 30. | |
Szigetszentmiklósi Konduktív Óvoda és Egys. Gyógyped. Módszertani Int. | 2310 Szigetszentmiklós, Kálvin tér 4/A. | Huszárné Mikla Ildikó | 6204916927 | 2018.november 14. | |
Taksony Vezér Német Nemz. Általános Iskola | 2335 Taksony, Iskola u. 3. | Turán Tünde | 0624-477217 | 2017.november 30. | |
Tatárszentgyörgyi II. Rákóczi Ferenc baptista Általános Iskola | 2375 Tatárszentgyörgy, Rákóczi utca 15. | Fábián Erik | +36-30-8735271 | 2023. március 20. | |
Vecsési Mosolyország Óvoda | 2220 Vecsés. Kisfaludy u. 13-15. | Béres Józsefné | 06304992524 | 2018.június 21. | |
Vörösmarty Mihály Református Általános Iskola | 1201 Budapest, Vörösmarty u. 128 | Veress Tímea | +36-1-2844323 | 2018. szeptember 4. |
Szervezet neve | Címe | Kapcsolattartó | Telefonszám | Szerződés kelte | Hány főt fogadnak? |
Bárka Alapítvány | 2330 Dunaharaszti, Mindszenty József utca 3. | Brenner Sarolta | +36-70-4513955 | 2023. június 16. | |
Budapest XVIII. Kerületi Gyöngyvirág Szociális Szolgálat | 1182 Budapest, Marosvásárhely u. 6-8. | Rajkai Szandra | 2953282 | 2019. május 31. | |
Csibész Család- és Gyermekjóléti Központk | 1181 Budapest, Kondor Béla sétány 17. | Lemák Andrea | +36-20-4994090; +36- | 2021. június 14. | |
Dunaharaszti Család- és Gyermekjóléti Szolgálat | 2330 Dunaharaszti, Andrássy Gy. u. 14. | Paréj Józsefné | 06-24-531341 | 2016. június 30. | |
Dunavarsány és Környéke Család- és Gyermekjóléti Szolgálat | 2336 Dunavarsány, Árpád u. 13. | Pajerich Ildikó | +36-70-3371506 | 2019. július 11. | |
Értelmi Fogyatékosok Napközi Otthona Gyöngyszemek Alapítvány | 1195 Budapest, Batthyány u. 18.II/6. | Ráczné Oldal Brigitta | 6203947996 | 2018.szeptember 14. | |
Főv. Önkorm. Kútvölgyi Úti Idősek Otthona | 1125 Budapest, Kútvölgyi út 20-22. | Jóljártné Pósa Zsuzsanna | 06209121536 | 2017.szeptember 18. | |
Fővárosi pedagógiai Szakszolgálat XX. Kerületi Tagintézménye | 1201 Vörösmarty u. 128. | dr. Szakács Katalin | +36-1-2844323 | 2019. november 22. | |
Gyöngyvirág Gyermekotthon | 1184 Budapest, Gyöngyvirág u. 28. | Vass Júlianna | 2905856 | 2014.január 7. | |
József Attila Gyermekotthoni Központ Gyöngyvirág Gyermekotthona | 1184 Budapest, Gyöngyvirág u. 28. | Nyúzóné Varga Anette | 06205505739 | 2018.április 27. | |
Katolikus Karitász | 1111 Bartók Béla út 30. | Écsy Gábor | +36-1-3720910 | 2018. november 28. | |
Kispesti Szociális Szolgáltató Centrum | 1193 Budapest, Táncsics M. u. 7. | Sárkány-Balogh Csilla | +36-1- 3470534; +36- | 2021. június 11. | |
Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület | 1125 Budapest, Szarvas Gábor út 58-60. | Meszleny Eszter | 06307225452 | 2017.november 13. | |
Magyar Vakok és Gyengénlátók Országos Szövetsége | 1146 Budapest, Hermina út 47. | Schiff Mónika | 06301954313 | 2018.február 8. | |
Magyar Vöröskereszt Budapest Fővárosi Szervezet | 1051 Budapest, Arany J. u. 31. | Tóth Tibor | 06709338651 | 2017.január.25 | |
Magyar Vöröskereszt Budapest Fővárosi Szervezet | 1051 Budapest, Arany J. u. 31. | Tóth Tibor | 06709338651 | 2016.szeptember 7. | |
Mikulásgyár Alapítvány | 1016 Budapest, Derék u. 2. | Szima Ádám | 6702417666 | 2018.november 19. | |
Nagycsaládosok Országos Egyesülete | 1056 Március 15. tér 8. | Bálint Melinda | +36-1-2350945 | 2019. január 3. | |
Olajág Otthonok | 1154 Budapest, Bánkút u. 67-69. | Benkő Margita | 06703717007 | 2017.március 29. | |
Pesterzsébet Önkormányzatának Humán Szolgáltatások Intézménye | 1205 Budapest, Jókai u. 74-76. | Rendesné Molnár Henrietta | +36-20-2541070 | 2021. június 24. | |
Pesterzsébet Önkormányzatának Szociális Foglalkoztatója | 1201 Budapest, Baross u. 91-95. | Némethyné Mihályi Mária | +36-1-2858474 | 2023. július 19. | |
Pestszentimrei Nagycsaládos Egyesület | 1188 Budapest, Solymász u. 3. | Nagyné Lauth Tünde | +36-70-4323252 | 2022. március 24. | |
Semmelweis Egyetem Neurológiai Klinika | 1085 Budapest, Üllői út 26. | Baksa Anita | 06206632298 | 2017.június 13. |
Szervezet neve | Címe | Kapcsolattartó | Telefonszám | Szerződés kelte | Hány főt fogadnak? |
1270. sz. Nautilus Vízicsapat | 2336 Dunavarsány, Domariba sziget u. 66. | Dávid Mihály | +36-70- 3360657 | 2019. június 11. | |
AC-Sinus Sportegyesület | 1149 Budapest, Fráter Gy. u. 31. | Klima Zsuzsanna | +36-30-2034008 | 2021. november 9. | |
Alsónémedi Vizisport Egyesület | 2351 Alsónémedi, Fő út 58. | Gyurováth Tamás | +36-70-9042308 | 2023. július 19. | |
Budapesti Atlétikai Szövetség | 1053 Budapest, Cukor u. 3. | Mike Patrik | +36-30-7921812 | 2022. június 2. | |
Budapesti Diáksport Szövetség | 1053 Budapest, Curia u. 3. | Pinnyey Richárd | +36302214748 | 2021. szeptember 16. | |
Budapesti Sportszolgáltató Központ Nonprofit Kft. | 1146 Budapest, Olof Palme sétány 5. | Józsa Alíz | +36-1-3632673 | 2020. július 30. | |
Csepel Evezős Klub | 1213 Budapest, Gubacsi Hídfő | Pergel László | +36-20-4042542 | 2002. január 5. | |
Csepeli Szabadidősport Egyesület | 1214 Budapest, Csikó stny. 3. 1/8. | Király István | 06309400935 | 2017.május 15. | |
DancEarth TSE | 2310 Szigetszentmiklós, Csokonai köz 3/10.2 E 3. | Schmidt Erika | 06306555328 | 2016.november 23. | |
Dunaharaszti Munkás Testedző Kör | 2330 Dunaharaszti, Fő út 152. | Wágner Tünde | +36-30-3160564 | 2023. november 21. | |
ESMTK | 1204 Budapest, Ady Endre u. 150. | Wohner Krisztina | +36-70-3713706 | 2023. június 8. | |
ESMTK Ritmikus Gimnasztika Szakosztály | 1201 Budapest, Ady Endre utca 150. | Zémann Erika | 0036-20-3115112 | 2019. május 16. | |
Island Rock Csepel TSE | 1213 Budapest, Szellős út 5. | Tramontini Péter | +36-30-9688452 | 2022. március 1. | |
Kétéltű Sportegyesület | 1204 Budapest, Magyar utca 40. | Tánczos Tünde | +36-30-2802272 | 2023. 03. 06. | |
Kiskunlacháza II. Kerületi Sportkör | 2340 Kiskunlacháza, Munkácsy Mihály utca 27. | Kovács Zsolt | +36-30-2113632 | 2020. október 5. | |
Kispest Nehézatlétikai Sportiskola | 1194 Budapest, Temesvár u. 75. | Major Zoltán Csaba | 06308665129 | 2017.június 23. | |
Magyar Atlétikai Szövetség | 1146 Budapest, Istvánmezei út 1-3. | Perényi Szilvia | +36-30-3173754 | 2022. május 6. | |
Magyar Korfball Szövetség | 2000 Szentendre, Halász utca 1. | Tegzes Dániel | 0036202657630 | 2019. május 13. | |
Magyar Szinkronúszó Szövetség | 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 8. | Cseh Krisztián | +36-30-7418496 | 2023. november 9. | |
Magyar Testnevelési és Sporttudományi Egyetem | 1123 Budapest, Alkotás u. 42-48. | Dr. Perényi Szilvia | +36-30-2025397 | 2023. június 9. | |
Merkapt-Mekler László Sport Egyesület | 2336 Dunavarsány, Halász Lajosné u. 28/A | Mekler Andrea | +36-20-3228251 | 2021. május 25. | |
MTMSZ Modern Tánccsoportok Magyarországi Szövetsége | 1132 Kádár u. 6. | Bíró Szabina | 0036-30-9920598 | 2020. február 28. | |
Nautilus Vízicsapat | 2336 Dunavarsány, Domariba sziget utca 66. | Dávid Mihály | +36-70-3360657 | 2019. június 11. | |
Sport-Önként Egyesület | 1144 Budapest, Szentmihályi út 1/a I/4. | Albert Dóra | +36-30-9872214 | 2021. augusztus 20. | |
Szigetcsépi Szabadidő és Kulturális Egyesület | 2317 Szigetcsép, 018/40 Hrsz. | Cseperkáló Bálint | 06203949677 | 2017.március 18. | |
Szigetszentmiklósi Női Kézilabda SE | 2310 Szigetszentmiklós, Tököli út 19. | Papp Renáta | +36-70-4310546 | 2023. január 9. | |
Szigetszentmiklósi Testgyakorlók Köre | 2310 Szigetszentmiklós, Sport u. 8. | Nagy Zoltán Zsoltné | 06309040373 | 2017.január 25. | |
Taksonyi Diáksport Egyesület | 2335 Taksony, Iskola u. 3. | Gera Imre | 06304898420 | 2017.május 10. |
Szervezet neve | Címe | Kapcsolattartó | Telefonszám | Szerződés kelte | Hány főt fogadnak? |
Alba Sansz Kulturális Alapítvány | 8000 Székesfehérvár, Lévai u. 11. | Paulinusz-Beck Boglárka | +36-30-2228058 | 2021. február 18. | |
Apor Vilmos Katolikus Főiskola | 1201 Budapest, Török Flóris utca 227-229. | Kocsis Gyula István campusvezető | +36-30-1789421 | 2023. október 12. | |
Arany János Közösségi Ház és Városi Könyvtár | 2360 Gyál, Kőrösi út 118-120. | Puskás-Lázár Beatrix | +36-70-3317683 | 2023. június 14. | |
Bolgár Központ | 1062 Bajza utca 44. | Ivanova Teodora | +36-20-5277447 | 2020. február 24. | |
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem | 1111 Budapest, Műegyetem rkp. 3. | Friedmann Natália | +36-1-4634055 | 2022. április 12. | 10 |
Csili Művelődési Központ | 1201 Budapest, Nagy Győry I. u. 4-6. | Várhalmi András | 06304666700 | 2017.szeptember 1. | |
Csodák Palotája Kulturális Nonprofit Kft. | 1036 Budapest, Bécsi út 38-44. | Mizda Eszter | +36-20-4970180 | 2018.06,01, | |
Dunaharaszti József Attila Művelődési Ház | 2330 Dunaharaszti, Táncsics M. u. 2. | Galó Anita | 0036-70-4586115 | 2022. augusztus 22. | |
Dunaharaszti Nádor Lakóövezetért Egyesület | 2330 Dunaharaszti, Nádor u. 35. | Szécsi Gyula | 6302515096 | 2018. szeptember 1. | |
Eszterházy Károly Egyetem Országos Pedagógiai Könyvtár és Múzeum | 1087 Budapest, Könyves Kálmán krt. 40. | Tolnai József | 06308837564 | 2018.június 18. | |
Etude Mozgás- és Táncegyesület | 1192 Budapest, Dobó Katica u. 93. 1/a | Magyar Adrienne | +36-70-6342860 | 2022. szeptember 1. | |
Fővárosi Állat- és Növénykert | 1146 Budapest, Állatkerti krt. 6-12. | Lukács Zsófia | +36-20-5546825 | 2023. június 23. | |
Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság Dél-pesti Kat.véd. Kirendeltség | 1201 Budapest, Vörösmarty u. 13-15. | Fülöp Tibor | 4592320 | 2014. | |
Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság Észak-pesti Kirendeltség | 1135 Budapest, Zsinór u. 8-12. | Hegyesi Árpád tű. őrnagy | 06205798027 | 2017.szeptember 1. | |
Fővárosi Szabó Ervin Könyvtár | 1088 Budapest, Szabó Ervin tér 1. | 2014.június 19. | |||
Galéria 13 Soroksár | 1238 Budapest, Hősök tere 13. | Szöllősy Vágó Janka | +36-30-3385995 | 2022. szeptember 1. | |
Halászy Károly Művelődési Ház és Könyvtár | 2351 Alsónémedi, Dózsa Gy. tér 2. | Jobbágy Ilona | +36-30-9254375; +36- | 2019. június 14. | |
Határőr Kultúráért Alapítvány | 2310 Szigetszentmiklós, Hullám köz 12. | Vájlok László | +36-30-3829273 | 2023. május 4. | |
Körös Klub Természetbarát Egyesület | 5600 Békéscsaba, Póstelek, Tanya 2085. | Varga Judit | 0036-70-2834792; 003 | 2018. július 11. | |
Magyar Mezőgazdasági Múzeum és Könyvtár | 1146 Budapest, Városliget, Vajdahunyadvár | Dr. Estók János | 2018.július 2. | korlátozott létszámb | |
Magyar Nemzeti Múzeum | 1088 Múzeum krt. 14-16. | Zsombéki Blanka | +36-1-3277700/397 | ||
Merlin Ház Képességfejlesztő és tehetséggondozó Nonprofit Kft. | 2330 Dunaharaszti, Golgota utca 42. | Nemes Péter | +36-20-9730041 | 2023. június 12. | |
Óbudai Egyetem | 1034Budapest, Bécsi út 96/B | Fodor Zsófia | +36-70-6866203 | 2019. július 10. | |
Pesterzsébet Központi Református Egyházközség | 1204 Budapest, Ady Endre utca 81. | Brandenburg Sándor | 2019. május 13. | ||
Pesterzsébeti Baptista Gyülekezet | 1203 Budapest, Ady Endre utca 58. | Katona Béla | +36-20-4490458 | 2018. június 15. | |
Soroksár Kultúrájáért Egyesület | 1239 Budapest, Fakopács u. 27. | Sárkány Erika | +36-1-4097249 | 2021. november 24. | |
Svábhegyi Csillagvizsgáló Magyar Csillagászat Nonprofit Kft. | 1121 Budapest, Konkoly-Thege Miklós út 15-17. | Vincze Nikolett | +36-30-6836154 | 2023. március 3. | |
Szabadtéri Néprajzi Múzeum | 2000 Szentendre, Szaravodai út 75. | Róna Ágnes | +36-26-502596; +36-7 | 2019. június 11. | |
Szigetszentmiklós-Újvárosi Református Egyházközség | 2310 Szigetszentmiklós, Kálvin tér 3. | Morva Ákos | +36-24-444867 | 2023. május 26. | |
Táncsics Mihály Művelődési Ház | 1239 Grassalkovich út 122-124. | Fürjesné Sudár Mónika | +36-1-2860262; +36-3 | 2019. június 1. | |
Teérted Baptista Gyülekezet | 2330 Dunaharaszti, Arany j. u. 74/A | Gergely Tamásné Ambrus Kriszta | +36-20-886-1098 | 2019. november 15. | |
TeSzedd Mozgalom | Pálosi Adrienn | 06-1-2830855 | |||
Várgondnokság Közhasznú Nonprofit Kft. | 1013 Budapest, Ybl Miklós tér 6. | Mikóczy Anita | 225-0310 | 2016.december 18. | |
Városi Könyvtár és Közösségi Ház | 2310 Szigetszentmiklós, Tököli u. 19. | Tóth Szentágotai Petra | +36-24-530980 | 2020. augusztus 12. | |
Wekerlei Kultúrház és Könyvtár | 1192 Petúr utca 7. | Dékán Haas Zsuzsa | +36-20-9174376 | 2020. június 15. |
Szervezet neve | Címe | Kapcsolattartó | Telefonszám | Szerződés kelte | Hány főt fogadnak? |
ADLER Állatmentő Egyesület | 1239 Budapest, Zsellér dűlő 6. | Pálfiné Kovács Ilona | +36-30-9211383 | 2019. június 12. | |
AFS Magyarország Nemzetközi Csereprogram Alapítvány | 1071 Dózsa György út 62. fsz.1. | Tisóczki Petra | 0036-1-2121821 | 2020. július 7. | |
Brand Közhasznú Alapítvány | 3035 Gyöngyöspata, Fő út 59. | Pálosi Adrienn | 06305236579 | 2018.március.01 | |
Budapest XXI. Kerület Csepel Önkormányzata | 1211 Budapest, Kiss J. altb. U. 54. | Virág István | 2780262 | 2018.június 20. | |
Dunaharaszti Német Nemzetiségi Önkormányzat | 2330 Dunaharaszti, Fő út 240. | Gerber Ferenc | 06-30-2031966 | 2019. január 3. | |
Elek-Ágh Állatmenhely | 2316 Tököl, Fő u. 129. | Ágh Kálmánné | 06-20-3134730 | 2019. január 6. | |
Gimnáziumok Gazdasági Szervezete | 1138 Budapest, Róbert K. krt. 49-51. | Szobotka Gyöngyvér | 06309923303 | 2013. | |
KKBK Nonprofit Zrt. | 1027 Horváth utca 12-26. | Kalencsik Mariann, Perényi Szilvia | 2019. szeptember 3. | ||
Nővér-Kék Alapítvány | 1163 Egyenes utca 16. | Kalina Katalin | 2019. április 15. | ||
Országos Roma Önkormányzat Hivatala | 1074 Budapest, Dohány utca 76. | Cserháti Tiborné dr. | 2018. november 19. | ||
Pest Megyei Rendőr-főkapitányság | 1139 Budapest, Teve u. 4-6. | Szoboszlainé Schiller Zsuzsanna | 06202526183 | 2018.március 10. | |
Rákosmenti NOÉ Bárkája Állatotthon Alapítvány | 1171 Budapest, Csordakút utca 138634/3 hrsz | Parraghné Almási Katalin | info@noeallatotthon. | 2019, június 11. | |
Szigethalmi Családi Vadaspark és Vadmentő Központ | 2315 Szigethalom, Nyár utca 156. | Kádár Patrícia | +36-70-2349499 | 2023. augusztus 16. |
Bejelentkezés
Legfrissebb híreink
Ebédbefizetés
Simon Ágnes
+36-20-852-8621
H-P 8:00-16:00-ig
Email: ebed.klg@gmail.com
Alapítványi támogatás
Sacculus Ludovici Alapítvány
Rendelkezés az adó 1 %-áról alapítványunk javára
Adószám:
19672689-1-43
Bankszámlaszám:
11720001-20112024-00000000